حفر چاه

Homeحفر چاه

اگر دنبال حفر چاه ، لوله بازکنی ، تخلیه چاه اومدی سایت خوبی را انتخاب کردی

حفر چاه :

در بسیاری در اوقات دیده شده چاهی که حفر شده بعد از چند وقت ریزش کرده و از بین میرود ، اما مهم تر از همه خطرات آن است که اگر عمیق هم باشد ممکن است خطرات جبران ناپذیری را به وجود می آورد . ریزش چاه ممکن است از نوع خاک آن محل یا مقنی آن ( کسی که چاه را حفر کرده ) باشد .

خدمات حفر چاه شرکت پدیده گستر :

شرکت پدیده گستر به صورت شبانه روزی خدمات لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، حفر چاه ، تشخیص ترکیدگی لوله ، رفع بو و نم و… را انجام می دهد و تمام تلاش خود را در بدست آوردن رضایت مشتری انجام خواهد داد . چاه باید بصورت کارشناسی و مستحکم حفر شود تا در طی سالیان دچار مشکل نشود اگر از خدمات معین سرویس در این زمینه استفاده کنید مطمئن باشید که هیچگونه مشکلی در این زمینه پیدا نمی شود و سالیانه سالیان چاه به همان صورت خواهد ماند.

نکته مهم دیگر در هنگام حفر چاه

یکی دیگر از نکات مهمی که میبایست  در هنگام حفر چاه مد در نظر گرفت ، تعیین مکان مناسب برای حفر چاه میباشد. اولین نکته مهم، این است که چاه میبایست بر اساس استاندارد های محلی هر منطقه و یا کشور، حداقل فواصلی با محل ها و یا ساختمانهای اطراف خود داشته باشد تا از عدم نفوذ آلودگی احتمالی ناشی از آنها به چاه، اطمینان حاصل شود.

عمق حفر چاه 

عمق حفر چاه، به عوامل مختلفی مانند عمق آب زیرزمینی ، کیفیت آب زیرزمینی و موقعیت زمین شناسی منطقه مد نظر برای حفر چاه بستگی دارد. معمولاً عمق چاه هایی که در نزدیک یکدیگر حفر میشوند، خیلی به هم نزدیک است.

شمال تهران - 22891392مرکز تهران - 88825267مشاوره در تلگرامکانال تلگرام ما