لوله بازکنی تهران و تخلیه چاه

لوله بازکنی تهران و تخلیه چاه ،  گرفتگی چاه به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد. در بسیاری مواقع مقصر اصلی هم ما نیستیم و مثلا رعایت نکردن یکی از همسایه‌ها باعث اختلال در فاضلاب و تخلیه چاه شده و حالا لوله های آشپزخانه یا سرویس ها و حمام دچار گرفتگی شده است.

بیشترین نوع  رایج گرفتگی لوله

معمولا اغلب گرفتگی لوله ها با فنر زدن باز میشوند اما در مواردی برای اینکه مشکل را بصورت ریشه ای حل کنید بایستی چاه فاضلاب ساختمان بطور کلی تخلیه شود. بعضی وقت ها هم گرفتگی آنقدر شدید نیست و خودتان میتوانید رفعش کنید.

البته در نظر داشته باشید که نوع گرفتگی و در واقع محل گرفتگی مهمترین عامل در قیمت لوله بازکنی است. به عنوان مثال لوله بازکنی فاضلاب منتهی به آشپزخانه منازل با تخلیه چاه فاضلاب یک مجتمع مسکونی بسیار متفاوت است.

مواقعی که گرفتگی فاضلاب به دلیل ریزش چاه باشد نیاز به خدمات لایروبی چاه و کف تراشی وجود دارد که به دلیل تخصصی تر بودن این کار و همچنین مدت زمان بیشتر انجام کار هزینه طبعا بالاتر محاسبه میشود.

لوله بازکنی و تخلیه چاه از انواع خدماتی است که هم در محله های مختلف تهران قیمت متفاوتی دارد و هم اینکه در برخی مناطق که تحت پوشش شرکت های تخلیه چاه نیستند.

توسط همان تاسیساتی های محل انجام میشوند که در نتیجه اینکه کار کاملا تخصصی شان نیست شاید در مواقعی گران تر از شرکت های لوله بازکنی به ارائه خدمات این چنینی می پردازند بنابراین میتوانید با شرکت تخصصی لوله بازکنی معین سرویس در ارتباط باشید تا از خدمات با نرخ ارزان بدون سرویس ایاب ذهاب استفاده کنید.

شماره های تماس معین سرویس : 

Comments 0

Leave a Comment