لوله بازکنی نیاوران

Homeلوله بازکنی نیاوران

لوله بازکنی نیاوران

همیشه قسمت زانویی لوله ها دچار گرفتگی شده که در نهایت این امر آب به داخل لوله ها جریان پیدا نمی کند و و فضولات حتی به سمت بالا داده میشوند که در ادامه می خواهیم ببینیم مشکل چگونه برطرف خواهد شد و لوله بازکنی نیاوران چه چاره ای برای شما دارد .

استفاده از دستگاه تراکم هوا در مرحله ای که کار کمی سخت تر می شود. اگر هر زمان یک شی خارجی یا وسیله یا اسباب بازی به داخل چاه آب بیفتد برای لوله بازکنی نیاوران باید از دستگاه تراکم هوا استفاده کنین دستگاه تراکم هوا دارای یک مخزنی است که هوا داخل آنن انباشته می شود و صفحه ای دارد که میزان هوای موجود در مخزن را نشان می دهد. لوله بازکنی نیاوران با رعایت اصول و استفاده از دستگاه تراکم هوا اهرم دستگاه را میکشد و پمپاژ کردن را شروع می کند. این کار با صدای شدیدی انجام می شود و لوله بلافاصله باز می شود. ممکن است استفاده از دستگاه تراکم هوا برای لوله بازکنی نیاوران در تهران چند بار انجام شود تا گرفتگی لوله ها باز شود. پس مشکلی وجود ندارد.

برای تست اینکه ببینیم آیا لوله ها باز شدند و آیا کار ما توانست موفق باشد یا نه می توانیم به آرامی آب را باز کرده تا ببینیم که آیا به راحتی جاری میشود و به داخل لوله ها می رود یا نه . با داشتن کشش خوب آب به داخل لوله ها می توانیم متوجه شیم که کار لوله بازکنی نیاوران به خوبی انجام شده است.

لوله بازکنی نیاوران مقالات

لوله بازکنی نیاوران

سوالات متداول لوله بازکنی نیاوران

لوله بازکنی نیاوران بصورت شبانه روزی در خدمت شما ست .هر زمانی که شما مناسب بدانید به سرعت در محل حضور خواهیم یافت.این کار معمولا بین ۱ الی ۲۲ ساعت طول می کشد.

لوله بازکنی نیاوران : اگر در دیواره ها و کف آن ، رسوب و لایه های رسوبی به وجود آمده باشد ،  مجددا پر خواهد شد.ما در هنگام تخلیه ، بررسی خواهیم و اگر نیاز به لایروبی و کف تراشی  باشد ، حتما مشاوره خواهیم داد.لطفا برای دیدن اطلاعات بیشتر بر روی تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب کلیک کنید.

از فنر لوله بازکنی نیاوران برای حل دادن اشیاء جامد به داخل چاه توالت نیز استفاده می شود.برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت فرنگی و ایرانی ، استفاده از فنر دارای تضمین بیشتری است

اگر علت گرفتگی خاک یا رسوبات فاضلاب باشد که با گذشت زمان بسیار سخت شده‌اند دیگر با این اسیدها نمی‌توان اقدام به رفع گرفتگی لوله کرد. در این حالت باید از لوله بازکن‌های سخت استفاده کرد. لوله بازکن سخت یعنی ابزارهای لوله بازکنی که گرفتگی‌های سخت لوله فاضلاب را باز می‌کنند.

مشکل این کار در این بود که سرعت دریل زیاد بود و فنر نیز حفاظی نداشت. با حرکت سریع دریل فنر به سرعت دوران می‌کرد و به اطراف برخود می‌کرد.

دستگاه لوله بازکنی نیاوران ابزاری مناسب برای باز کردن گرفتگی‌های سخت لوله فاضلاب است. دستگاه لوله بازکنی نیاوران با ساختان مناسب خود کار لوله بازکنی را بسیار آسان کرده است.

دستگاه لوله بازکنی نیاوران به صورت کلی از موتور و فنر تشکیل شده است. موتور نیروی محرکه لوله بازکنی را تامین می‌کند و فنر نیروی بازکننده لوله بازکنی را بر گرفتگی‌ها وارد می‌کند.

علت استفاده از فنر در دستگاه لوله بازکنی نیاوران ، انعتاف‌پذیر بودن آن است

لوله بازکنی نیاوران برای شروع لوله بازکنی با دستگاه لوله بازکنی ابتدا باید دستگاه لوله بازکنی نیاوران را به برق متصل کرد. سپس سرفنر مورد نظر را به سر فنر دستگاه لوله بازکنی وصل می‌کنیم و بعد فنر دستگاه لوله بازکنی نیاوران را به آرامی از محفظه مخصوص فنر که روی دستگاه لوله بازکنی نیاوران قرار گرفته است خارج کرده و وارد لوله فاضلابی که دچار گرفتگی شده است می‌کنیم. آنقدر فنر دستگاه لوله بازکنی نیاوران را داخل لوله فاضلاب وارد می‌کنیم که سر فنر دستگاه لوله بازکنی نیاوران به محل گرفتگی لوله فاضلاب برسد. سپس کلید «روشن» دستگاه لوله بازکنی را فشار می‌دهید تا موتور دستگاه لوله بازکنی نیاوران شروع به حرکت کند. حالا فنر دستگاه لوله بازکنی نیاوران گرفتگی‌های درون لوله را باز می‌کند.

علت اصلی گرفتگی های چاه فاضلاب و تخلیه چاه به خاطر جامداتی است که از راه لوله های فاضلاب وارد می شوند.

در لوله بازکنی نیاوران دستگاه تراکم هوا با قدرت و فشار امکان تنظیم آن ، به راحتی انواع گرفتگی های لوله های فاضلاب و توات فرنگی برطرف می نماید . البته باید توجه داشت برای رفع گرفتگی ناشی سنگ و خاک بهتر است از فنر لوله بازکنی نیاوران استفاده کنیم.

شمال تهران - 22891392مرکز تهران - 88825267مشاوره در تلگرامکانال تلگرام ما